Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
B9256
Kunstenaar: Lammert L. van der Tonge
voorstelling: koffietijd
Techniek: Gemengde techniek op papier
Gesigneerd: rechtsondeer gesigneerd
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 11-4-2018 um 15:31 |
Endzeit | 24-4-2018 um 20:36 |