Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 73 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 98 x 73 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 17/31 |
Litho van Lon Buttstedt (1950), r.o. gesigneerd, getiteld 'Lahshmis festival'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst. Het geheel verkeert in perfecte staat.
LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland, 16 euro, aangetekend 17,65
Zustand | Wie neu | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 2-9-2018 um 13:23 |
Endzeit | 14-9-2018 um 19:12 |