Joan Gardy Artigas - Sonnenuntergang in Singapur
Eef van Brakel - Landschaft in den Ardennen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 60 x 42 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 90 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Beeldend kunstenaar Lon Buttstedt verzamelt haar hele leven al afbeeldingen en voorwerpen uit verschillende culturen. Deze objecten kunnen lange tijd ongebruikt in haar atelier blijven liggen, maar kunnen ook – in uiteenlopende verschijningsvormen worden verwerkt in beelden en/of schilderijen. Het zijn artefacten, spullen uit het verleden die voor de kunstenaar waardevol zijn en haar doen herinneren aan andere plaatsen, tijden en culturen. Door symbolen en elementen uit die verschillende culturen en tijden, naast en door elkaar te gebruiken, creëert Lon Buttstedt een eigen, spirituele wereld waarin de dingen in een andere en nieuwe samenhang een nieuwe betekenis (kunnen) krijgen waarin het begrip verwondering – over hoe dingen groeien, overleven en zorgen voor het voortbestaan – een belangrijke typering is.
De beelden en schilderijenlaten zien dat materiële dingen meerdere betekenissen kunnen hebben en – afhankelijk van de context – nieuwe betekenissen kunnen krijgen.
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Apeldoorn, Niederlande |
Startzeit | 25-5-2020 um 10:05 |
Endzeit | 7-6-2020 um 20:09 |