Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraai abstract werk uit jaren 50/60 .
Louis de Swart ( 1912 - 1976 )
Olie op doek
100 x 80 cm
Gesigneerd rechts onder
Herkomst Galerie Marquis Vlissingen
Lichte beschadiging uiterste rand links .
Ophalen in Amsterdam
Startzeit | 13-1-2013 um 20:26 |
Endzeit | 20-1-2013 um 20:26 |