Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets/droge naald van de Franse kunstenaar Louis Legrand uit 1905
Catalogus Victor Arwas nummer: A256 getiteld: A l'ombre (in de schaduw).
Gesigneerd in potlood en genummerd no. 3/5 Met stempel van de drukker.
Voorstelling: 15 x 22 cm. Blad: 40 x 30 cm.
Los blad: prachtige druk in zéér goede staat.
Startzeit | 14-1-2022 um 9:50 |
Endzeit | 21-1-2022 um 22:19 |
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |