Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Venezia 9
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst:70,5cm x 52,5 cm
Oplage: 4/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie aluminium lijst. Kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 550,00
Startzeit | 19-2-2016 um 19:08 |
Endzeit | 4-3-2016 um 19:08 |