Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1986 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Romantisch |
Thema | Landschaft |
Maße | 36 x 23 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Zustand | Gut | ||||||||||
De etsen zelf zijn okay, de passepartouts zijn niet schoon. | |||||||||||
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 11-12-2021 um 15:04 |
Endzeit | 14-1-2022 um 22:04 |