Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen - Verkocht

Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!
Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!Margriet Snel - 8 etsen vrouw bij oever, figuren in landschappen kopen? Bied vanaf 50!
  • Margriet Snel
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1986
TechniekVaria
StijlRomantisch
Afmetingen36 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
8 verschillende etsen:

vrouw bij oever, figuren, bomen, bloemen, huis en wolken in landschappen. Grootste ets / passepartout is 34x28 cm.

N.B. de passepartouts hebben gebruikers/makerssporen.

De etsen zelf zijn okay, de passepartouts zijn niet schoon.

Margriet Snel

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  MrMrsBook

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
23 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2021 om 15:04
Eindtijd:14-01-2022 om 22:04
sasterpstra
14 jan. / 19:51
€ 40