Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Conditie: goed.
Papiersoort: zie foto.
Editie: H.C.
Afmetingen:
Vel: 65 x 48 cm.
Afbeelding: 50 x 40 cm.
Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.
Ort des Objekts | Nuenen, Niederlande |
Startzeit | 3-10-2017 um 23:36 |
Endzeit | 7-10-2017 um 23:41 |