Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1995 |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Sport |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 76 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | e.a |
Erg leuk werk van de hand van Marinus Fuit.
Afmeting van het blad is 56 x 76 cm.
Fuit volgde een opleiding tot lithograaf aan de Amsterdamse Grafische School. Als schilder en tekenaar droeg hij in belangrijke mate bij aan de nieuwe ontwikkelingen in de figuratieve kunst. In 1967 had hij zijn eerste solo-expositie in Amsterdam waarna vele tentoonstellingen door heel Nederland volgden. Marinus Fuit woont en werkt in Haarlem
De schilderijen van Marinus Fuit (Koog aan de Zaan, 1934) tonen een vervreemde wereld.
Het zijn voorstellingen die uit verschillende, altijd aan de werkelijkheid ontleende, elementen worden opgebouwd.
De vormen zijn herkenbaar - flatgebouwen, trappen, een tram, een paaltje - en worden minutieus uitgevoerd in grote composities met strenge vormen en heldere, overwegend primaire kleuren. Het werk verwijst duidelijk naar de zichtbare wereld om ons heen, ondanks sterke abstraheringen.
Langzamerhand verdwenen de mensen uit zijn werk en bepalen alleen de objecten het beeld. De horizon en het perspectief vervullen daarin een bijzondere rol.
Zijn werk suggereert vaak een onbegrensde ruimte. Het is de neerslag van existentiële ervaringen met metafysische reikwijdte. Menselijke aanwezigheid doet zich slechts vermoeden.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 27-8-2020 um 17:24 |
Endzeit | 12-9-2020 um 19:12 |