Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho uit 1994, voorstellende de Grote Kerk te Haarlem achter schutting Enschede-com plex. Potlood gesigneerd linksonder. Getiteld middenonder. Gedateerd en genummerd 13/15 rechtsonder.
Beeldmaat 45 x 35 cm. In aluminium wissellijst. Lijstmaat 68,5 x 56,5 cm.
Marinus Fuit is geboren te Koog aan de Zaan in 1934.
Startzeit | 28-1-2016 um 20:00 |
Endzeit | 8-2-2016 um 19:00 |