Aldo Rossi - Entwurf für den Kopf des Südens
Jenny Holzer - Beschütze mich vor dem, was ich will
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
IETS BIJZONDERS!
Een originele tekening in kleur van Marinus Fuit 'Scheepskokers op promenade'. Schets uit 1993.
Voorzien van een passe-partout en ingelijst in een aluminium lijstje met ophangsysteem.
Formaat ets: 10x13 cm.
Formaat lijst: 16x20,5 cm.
Conditie: de tekening is in perfecte staat!
Wordt geleverd met de monografie van Marinus Fuit uit 2004, voorzien van een handgeschreven persoonlijke noot van de kunstenaar aan de ontvanger.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande |
Ort des Objekts | Maastricht, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2018 um 17:56 |
Endzeit | 26-3-2018 um 10:37 |