Elva Polyakova - Cycliste un matin de printemps
Peter Klashorst - Technique mixte sur papier - 70 x 100 cm - Modèle Gambie - Signé à la main !!!
Johan Scherrewitz - Vaches près d’une étable à Landschao
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
IETS BIJZONDERS!
Een originele tekening in kleur van Marinus Fuit 'Scheepskokers op promenade'. Schets uit 1993.
Voorzien van een passe-partout en ingelijst in een aluminium lijstje met ophangsysteem.
Formaat ets: 10x13 cm.
Formaat lijst: 16x20,5 cm.
Conditie: de tekening is in perfecte staat!
Wordt geleverd met de monografie van Marinus Fuit uit 2004, voorzien van een handgeschreven persoonlijke noot van de kunstenaar aan de ontvanger.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Maastricht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Maastricht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-3-2018 à 17:56 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 10:37 |