Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtige zeefdruk ingelijst maten 70x67 cm, genummerd en gesigneerd.
het werk is speciaal gemaakt voor het 200 jaar bestaan van gend & loos
Ort des Objekts | Leerdam, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2018 um 20:37 |
Endzeit | 18-1-2018 um 20:37 |