Erwin Olaf - Versteckte Neugier
Michel Sarazin - Der junge Kopte
Han Mes - Litho - Persönlichkeiten
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtige aquarel uit 1955 van de kunstenaar M L Middelhoek, die in de stijl van Weissenbruch een paard en wagen met koetsier in de duinen heeft neergezet. Een lust voor het oog en in zeer goede staat.
Startzeit | 20-4-2014 um 22:37 |
Endzeit | 27-4-2014 um 22:42 |