Elva Polyakova - Mädchen im abstrakten Licht - 2 x Gemälde
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 – wunderschön gerahmt – 2015
Emil Orlik - Ein Handel (Galizien). Radierung und Vernis mou, um 1921
Wouter Stips - Siebdruck, Alles, was Mama tun kann – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel van M.L. Middelhoek
Maat met lijst: 44x38 cm
Zichtbare maat: 28x22cm
Ingelijst te koop.
Zie ook mijn andere advertenties.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 14-3-2017 um 15:43 |
Endzeit | 28-3-2017 um 16:43 |