Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooie kleurrijke Ruïne voorstelling.
Nieuw ingelijst achter ontspiegeld glas.
Afm. incl. lijst 45x40 cm.
Gesigneerd. M.L.Middelhoek.
Startzeit | 4-5-2013 um 16:42 |
Endzeit | 18-5-2013 um 16:42 |