Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig bloemstilleven van de Nederlandse kunstenaar Matthijs Hendrik (Theo) Schreuder (1893-1980). Met een goudkleurige lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 60 cm. x 80 cm. Doekmaat: 50 cm. x 70 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.
Info:
Matthijs Hendrik "Theo" Schreuder geboren te Oegstgeest 1893 en overleden 1980, woonde en werkte in Leiden, sinds 1936 in Oegstgeest.
Leerling van Wim Wijnman en van de Vrije Akademie in Den Haag (aanwijzingen van Jan van Heel)
Schilderde aanvankelijk in de trant van de Haagse School maar later meer in de richting van bijv. Chabot, vnl. Stillevens en Bloemen.
Was lid van Ars Aemula Naturae te Leiden en lid van de Nederlandse Kunstkring.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 3-2-2018 um 10:13 |
Endzeit | 17-2-2018 um 10:13 |