Antoni Tapies - 12 Artikel - 3 Orig. Lithographien - Boek Sevilla - Kat. Barcelona + 10 Ephemera
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
MATTHIEU WIEGMAN
MADONNA EN KIND // VROEG WERKJE
GEWASSEN INKT TEKENING IN DE MAAT 12 X 17 CM
GESIGNEERD ONDER MATTHIEU WIEGMAN
GEKADERD IN LIJST IN DE MAAT 15 X 20 CM
HERKOMST - VRIENDEN VAN DE FAMILIE
STAAT - GOEDE ORGINELE STAAT
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Startzeit | 7-11-2015 um 20:40 |
Endzeit | 14-11-2015 um 20:45 |