Herman Brood - „Furious Light“ (Lithographie und Buch)
Jan Hoving - Gruppe NU – Holzschnitt aus den 1950er Jahren – Mann und Frau – mit Bleistift signiert
Frans de Kok - Mein Tagebuch (XXL)
Debora Duyvis - Dakens Symphonie
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 34 x 83 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 61 x 110 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 24/75 |
Zustand | Gut |
Het werk is over het in een goede staat. Aangezien het werk uit een bedrijfscollectie komt, kan de lijst wat gebruikssporen overeenkomstig met de leeftijd tonen. | |