Yvonne Visser - Bronzestatue auf Sockel: „Frau im Badeanzug“
Maya Wildevuur - Patinierte Bronzestatue: Reiter zu Pferd
Wout Maters - Bronzestatue: 1983
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1988 |
Technik | Radierung |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 |
Uiterst herkenbaar werk van de Duitse kunstenaar Max Uhlig. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (88/95), getiteld (voor mij niet goed ontcijferbaar) en genummerd (26/30). In mint conditie.
Afmetingen: 48cm x 38cm (blad), 20cm x 15cm (etsbeeld)
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 3-12-2019 um 20:36 |
Endzeit | 12-2-2020 um 20:03 |