Barend van Hoek - Frau Prey will dienen und gehorchen.
Sjer Jacobs - Satz Keramikskulpturen: Männer - 2002 (große Version!)
Jits Bakker - Bronzestatue: „Begegnung“
Huib Noorlander - Bronzebustier auf Samt: „The great void“ – 1979 (stark reduziert!)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1995 |
Technik | Radierung |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 |
Uiterst herkenbaar werk van de Duitse kunstenaar Max Uhlig. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (89/95), getiteld en genummerd (8/30). In mint conditie.
Afmetingen: 48cm x 38cm (blad), 20cm x 14cm (etsbeeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 16-8-2019 um 12:22 |
Endzeit | 12-2-2020 um 20:04 |