Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : onbekend
Titel : " Hollands landschap met molens en personen "
Datering : omstreeks 1880
Medium / Techniek : Olieverf op paneel
Maten : 20 x 15 (paneel) 40 x 40 ( in beschadigde 19e eeuwse pronklijst )
Gesigneerd :
Conditie : redelijk / kan op termijn een professionele reiniging gebruiken.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 9-9-2017 um 15:09 |
Endzeit | 23-9-2017 um 23:09 |