Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2000 |
Stil | Realistisch |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 103 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Artist Proof |
Fraaie zeefdruk van Nico Vrielink in nieuwstaat!
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 11-6-2023 um 10:42 |
Endzeit | 15-7-2023 um 7:49 |