Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Schilderij (geen titel), gemengde techniek, beeldformaat: 87 cm hoog en 56,5 cm breed. Het schilderij is gesigneerd (d) en gedateerrd (88), midden onder het schilderij. Het werk is ingelijst (zwarte, houten lijst) en voorzien van passe partout. Ingelijst is het werk 113 cm hoog en 80,5 cm breed.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 21-4-2017 um 15:55 |
Endzeit | 5-5-2017 um 16:05 |