Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Nicole Schaap Titel Coucher du soleil Hand Gesigneerd
Zeefdruk op stevig papier mooie Compositie.
Afmetingen 120 x 65 cm.
Oplage nummer 59 / 85.
Conditie Perfect Nieuw. Nooit ingelijst geweest.