Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Nicole Schaap Titel Coucher du soleil Hand Gesigneerd
Zeefdruk op stevig papier mooie Compositie.
Afmetingen 120 x 65 cm.
Oplage nummer 60 / 85.
Conditie Perfect Nieuw. Nooit ingelijst geweest.
Startzeit | 23-2-2016 um 21:55 |
Endzeit | 1-3-2016 um 21:55 |