Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Nicole Schaap Titel Leven du Soleil Hand Gesigneerd.
Zeefdruk op stevig papier mooie Compositie.
Afmetingen 120 x 65 cm.
Oplage nummer 59 / 85.
Conditie Perfect Nieuw. Nooit ingelijst geweest.
Startzeit | 9-3-2016 um 19:36 |
Endzeit | 16-3-2016 um 21:36 |