Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Nicole Schaap Titel Leven du Soleil Hand Gesigneerd.
Zeefdruk op stevig papier mooie Compositie.
Afmetingen 120 x 65 cm.
Oplage nummer 57 / 85.
Conditie Perfect Nieuw. Nooit ingelijst geweest.
Startzeit | 14-5-2016 um 23:20 |
Endzeit | 28-5-2016 um 23:20 |