Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 2017 |
Technik | Digitaldruck |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 27 x 34 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 48 x 54 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Auflage | Onbekend |
Een nadruk van de foto uit 1957 van de Amerikaanse fotograaf O. Winston Link (1914-2001) met een voorstelling van de aankomst van de stoomlocomotief “The Birmingham Special” in “Rural Retreat”.
-Goed ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 48 x 54 cm. Beeld, 27 x 34 cm.
-Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Let op: Dit is niet de oorspronkelijke foto, maar een digitale nadruk, die uitgebracht zou zijn in 2017 n.a.v. de 60-jarige ‘verjaardag’ van deze bijzondere foto.
Informatie over de fotograaf:
Ogle Winston Link (16 december 1914 - 30 januari 2001), algemeen bekend als O. Winston Link , was een Amerikaanse fotograaf. Hij is vooral bekend om zijn zwart-wit fotografie en geluidsopnames van de laatste dagen van stoomlocomotief op de Norfolk & Western in de Verenigde Staten in de late jaren 1950.
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | Gut | ||
In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 13-9-2019 um 16:40 |
Endzeit | 27-9-2019 um 21:50 |