Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Olaf van der Beek (1941-)
Titel : " Thelonious Monk "
Oplage : nr. 1 van 25
Datering : 1989
Medium / Techniek : houtsnede op papier
Maten : 20 x 14 cm (houtsnede) en 42 x 32 cm (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood
Conditie : zeer goed.
Olaf van der Beek werd op 16 februari 1941 in Arnhem geboren en groeide op in Amstelveen. Zijn opleiding genoot hij aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam.Woont en werkt in Amsterdam.
Werk in bezit van :
Stedelijk Museum Amsterdam
Gemeente Amsterdam
Gemeente Amstelveen
Rijkscollectie Den Haag
Gemeentearchief Amsterdam
Particuliere collecties in binnen- en buitenland
Deze in kleine oplage vervaardigde houtsnede is afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.
Startzeit | 26-12-2015 um 14:28 |
Endzeit | 9-1-2016 um 21:33 |