Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
====== OPRUIMING ====== Van 59,- voor 25,-
Kunstenaar: Osvaldo Peruzzi. ( 1907-2004 )
Titel: Regatta.
Materiaal: Kleurenlithografie (offset) op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 74 x 56 cm.
Afmetingen beeld: 69 x 49 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: V / LXXV.
Conditie: In redelijke staat. Zeer lichte kreukellijnen in het papier. Nauwelijks zichtbaar.
Verzending: Aangetekend met Track en Trace door Post.nl € 12,50 (NL). Naar België: € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Startzeit | 11-5-2018 um 0:09 |
Endzeit | 18-5-2018 um 19:09 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |