Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
C538
Kunstenaar: Patrick Bergsma
Techniek: zeefdruk oplage nummer 29/50
Voorstelling: Goudvis
Gesigneerd: rechtsonder en gedateerd '98
Afmeting exclusief lijst (lxb): beeldmaat 43x41
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 20-2-2018 um 13:16 |
Endzeit | 17-9-2018 um 23:43 |