Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Paul Wunderlich - Tête d'une Femme (Bleu).
Kleurenlithografie.
1982.
Handgesigneerd en genummerd in potlood.
Oplage: 10000. (2.500 in blauw).
Dit werk werd in 4 basiskleuren gedrukt. De blauwe versie kreeg de oplagenummers 7.500 t/m 10.000. Dit is nr. 8693.
Catalogue raisonné: Riediger 688 d.
Afmetingen beeld: 26,5 x 36,5 cm.
Afmetingen blad: 42 x 30 cm.
Signatuur: R.o. in potlood.
In perfecte staat, Het vlekje is onderdeel van het werk en komt in elke druk voor.
Verzending: Post.nl aangetekend. € 10,- (NL) België € 18,50
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 16-2-2018 um 21:28 |
Endzeit | 23-2-2018 um 21:28 |