Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
PETER COX
BERKENBOS EN BOSPAD
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 60 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER
GEKEDERD IN HOUTEN GRIJZE LIJST IN DE MAAT 66 X 76
LIJST HAD RAND / VERF SCHADE
= LIJST IS GRATIS
SCHILDERIJ IN ORGINELE GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 7-11-2017 um 19:47 |
Endzeit | 15-11-2017 um 20:47 |