Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie zeefdruk van Peter Langenberg uit 1993. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 109 uit een oplage van 200 stuks. In zeer goede conditie, nooit ingelijst geweest.
Afmetingen: 56cm x 76cm (blad), 50cm x 65cm (beeld)
Werk moet het liefst worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als dat echt niet kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.