Leentje Linders - Farbradierung, Apollo Thirteen 1 – gerahmt (groß)
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Kristallkollektion
Jochum Bakker - STILLLEBEN / ÖLGEMÄLDE KARTON / 112x94cm / RAHMEN / SIG / 1999
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een grote ingelijste zeefdruk van de Nederlandse cartoonist en striptekenaar Peter van Straaten met als onderschrift: “Ah, welnee...dat is gewoon kunst”.
Handgesigneerd en genummerd met potlood.
Gemaakt in een oplage van 150 exemplaren. Dit is nr 61.
Professioneel ingelijst in een houten lijst met een dik passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 76 x 66 cm. Beeld, 50 x 40 cm.
Conditie: In zéér goede staat. Op de achterkant staat een geschreven boodschap (de zeefdruk is ooit cadeau gegeven bij een afscheid).
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Peter van Straaten (Arnhem, 25 maart 1935) is een Nederlands cartoonist en striptekenaar. Hij maakt zowel politieke prenten als grappen over 'het leven'.
Na het Stedelijk Gymnasium Arnhem, waar hij illustraties maakte voor de schoolkrant, doorliep Peter van Straaten een opleiding aan de Kunstnijverheidschool te Amsterdam. Hij begon zijn carrière in 1958 bij Het Parool, in eerste instantie als reportagetekenaar. Zijn eerste tekening verscheen op 26 juli 1958. Later begon hij ook politieke tekeningen te maken. Hij startte in 1968 met de strip "Vader & Zoon" in Het Parool. Deze politieke strip werd een groot succes en bleef tot in de jaren tachtig verschijnen. Ook maakte hij voor Het Parool de serie "Dagelijks Leven" waarin hij in spontane lijnen en zorgvuldige arceringen de schijn van het burgerlijke bestaan feilloos doorgrondde.
Peter van Straaten tekent met een conté pen en Oost-Indische inkt. Om tekeningen te corrigeren gebruikt Van Straaten de Tipp-ex stift en witte etiketten waar hij later overheen tekent. Allemaal handwerk, er komt geen computer aan te pas.
Nog altijd is Van Straaten zeer productief. Hij levert wekelijks een cartoon voor de Volkskrant en maandelijks een cartoon voor Mug Magazine en het blad Zin.
Titel: “Ah, welnee...dat is gewoon kunst”.
Kunstenaar: Peter van Straaten.
Techniek: Zeefdruk.
Jaartal: Onbekend.
Ingelijst: Professioneel ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder met potlood.
Oplage: 150 exemplaren. Dit is nr 61.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Zie ook de foto’s.
LET OP:
-De ingelijste zeefdruk kan afgehaald worden in Amsterdam. Dit heeft onze sterke voorkeur.
- Vanwege het grote formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan de zeefdruk naar landen buiten Nederland alleen opgestuurd worden zonder lijst, passe-partout en glasplaat.
- In overleg kan de ingelijste zeefdruk, binnen Nederland, door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een vergoeding die afhankelijk is van de afstand Amsterdam-bezorgadres.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 12,50 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Naar België: 15,00 euro.
De zeefdruk wordt naar landen buiten Nederland verzonden zonder lijst, glasplaat en passe-partout.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, affiches, kunstboeken en andere kunst.
Startzeit | 6-4-2016 um 15:00 |
Endzeit | 19-4-2016 um 21:00 |