Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
4865
Kunstenaar: Petrus Paulus Schiedges
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Huisje aan de doorvaart
Gesigneerd: Linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 50 x 35 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat