Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1959 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Abstrakt |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 40 x 58 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Herkenbare compositie uit 1959 van Pierre Tal-Coat. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (55/150), en in verso getiteld. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten aan de achterkant van het blad in de hoeken bovenaan, en het blad is uniform licht verkleurd. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 58cm x 40cm (blad), 54cm x 37cm (beeld)
Zustand | Gut | ||
Zie omschrijving | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 11-6-2018 um 16:31 |
Endzeit | 23-6-2018 um 21:44 |