Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Gouda, 1930's
Uitstekend Plateelbakkerij Zenith Platelen Gouda bord 'Souvenir Lochem' met polychroom decor.
Het bordje is aan de onderzijde uitstekend gemerkt (zie foto's):
228 Zenith Gouda Holland - Zomer
ø ca. 12 cm
Hoogte: ca. 3 cm
We verzenden internationaal met een extra veilige Track & trace service
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Luyksgestel, Niederlande |
Ort des Objekts | Luyksgestel, Niederlande |
Startzeit | 21-1-2018 um 11:08 |
Endzeit | 25-1-2018 um 19:08 |