Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder fraai werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.
Kunstenaar: Riccardo Benvenuti. (Italië 1939)
Titel: Aurora. Het meisje met de rode sjaal.
Materiaal: Mooie Lithografie op zwaar Bütten papier.
Afmetingen blad; 71 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 61 x 41 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.Oplage: 52/125.
Jaar: 2017. (Het oorspronkelijke werk kan ouder zijn)
Conditie: in uitstekende staat.
Verzending: Door Post.NL met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 24-3-2018 um 13:50 |
Endzeit | 2-4-2018 um 19:50 |