Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Technik | Offset |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 23/50. E.A 1 |
Offset-Litho uit 2002 naar een schilderij uit 1991.
Het werk is zowel in de druk als met potlood gesigneerd.
Oplage 23/50 .
Het werk is niet gelijst en ook nooit gelijst geweest.
Afmeting blad 50x70 cm, Afbeelding 33x44,5 cm.
Rob Houdijk (1950) studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in de vrije schilderkunst. De boetseertechniek werd na zijn academietijd weer opgepakt. Bronzen, zowel in groot formaat als kleinplastiek, vormen een integraal onderdeel van zijn werk, waarin vooral mensen in hun omgeving en mens en dier in hun interactie centraal staan. Rob Houdijk werkt in de traditionele technieken (houtskool, pen en inkt, olieverf, pastel, aquarel, klei en was). Ofschoon de figuratie altijd uitgangspunt blijft, is overal een neiging tot licht abstraheren waarneembaar.
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2020 um 22:02 |
Endzeit | 24-1-2020 um 17:28 |