Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grafiekblad uit het jaar 2002 naar een schilderij uit 1997. Het werk is in de druk en met potlood gesigneerd.
Oplage 19/50 Het blad heeft aan de linkerbovenzijde een vouwtje (zie detailfoto)
Afmeting blad is 50x70 cm. Afbeelding 33x45,5 cm.
Het werk is niet gelijst en nooit gelijst geweest.
Ort des Objekts | Uden, Niederlande |
Startzeit | 22-8-2017 um 15:58 |
Endzeit | 6-9-2017 um 10:01 |