Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
8606-1
Kunstenaar: Rob Houdijk
Techniek: gouache
Voorstelling: kinderen op het strand
Gesigneerd: linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 39 x 28 cm
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 28-11-2017 um 15:15 |
Endzeit | 8-12-2017 um 20:20 |