Hans Versfelt - Ein schöner Tag
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Afbeelding 19x25 cm. Oplage 40/50
Achter glas en passepartout, in een zeer fraaie lijst, 33x40 cm.
Het geheel verkeert in nieuwstaat.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 22-6-2017 um 21:20 |
Endzeit | 6-7-2017 um 21:20 |