Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie zeefdruk in acht kleuren uit 2000 door Robert Terwindt. Oplage van 60 genummerde exemplaren; dit nummer 13/60. In zeer goede staat, ingelijst.
Genummerd, gesigneerd en gedateerd linksonder in potlood: '13/60 Robert Terwindt 00'
In keurige houten wissellijst, afmetingen 63 x 83 cm.; beeldmaat van de prent binnen passe partout: 44 x 63 cm.
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 13-1-2018 um 11:46 |
Endzeit | 27-1-2018 um 11:46 |