Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie zeefdruk van Robert Terwindt. Gedrukt in het jaar 2000 op stevig zuurvrij papier.
Handgesigneerd en (in romeinse cijfers) genummerd door de kunstenaar.
Papierformaat ca. 65 x 49 cm.
Helaas beschadigd op de achterkant (zie foto's) Waarschijnlijk ooit opgeplakt geweest. Eenmaal ingelijst is dit niet waarneembaar.
Wordt als plat pakket verzonden (hardboard en zwaar karton)
Startzeit | 16-6-2015 um 12:04 |
Endzeit | 23-6-2015 um 19:04 |