Henk van Vessem - Siebdruck, Wolkenloses Blau – gerahmt
Jan Willem Versteeg - Rosenstrauß
Jan Gregoor - Stillleben. Äpfel. Wachsmalstift.
Tineke Dijkstra - Foto, Bus I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bijzondere tekening - liggend naakt van bijzondere man - Roger Avermaete ( 1893-1988): kunstcritiker, toneelschrijver,dichter, auteur, tekenaar. Avermaete had zeer veel contacten in de Vlaamse kunstwereld, daarnaast tekende en schilderde hij uit liefhebberij. Dat dit geheel niet onverdienstelijk was, mag blijken uit dit liggend naakt uit jeren '40.
Het formaat van de tekening is 27,5 x 22,5, in nette en goed passende lijst ( nog zonder glas, dit kan geplaatst natuurlijk = +10,00 )
Avermaete was in 1919 mede-oprichter van het avant-garde kunstblad Lumíere.
Tekeningen van Avermaete zijn zonder meer uiterst zeldzaam, en worden zelden aangeboden.
Startzeit | 13-3-2015 um 20:50 |
Endzeit | 27-3-2015 um 20:50 |