Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Rolf Schroeder-Borm
Gebüsch
handgesigneerde kleurlitho - 1974
Oplage 500 ex.
Formaat: 55,0 x 50,0 cm (Beeld), 75,0 x 63,0 cm (Blad)
In goede staat
Startzeit | 22-1-2016 um 12:17 |
Endzeit | 27-1-2016 um 19:17 |