Jan Bollaert - Lambda-Druck, Mountain River Diva – gerahmt (groß)
Lucie Meulendijks - Mein Zimmer
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
ROMAIN STEPPE 1859-1927
BOTEN AAN DE KUST
OLIEVERF OP EIKEN PANEEL
gesigneerd links onder
HERKOMST - Gekocht bij de kunstenaar
in ANTIEK HOUTEN LIJST
goede orginele staat
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBWINKEL
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 1-8-2017 um 19:23 |
Endzeit | 9-8-2017 um 21:23 |